Vitra Gömme Rezervuar Modelleri


Bugunün ve yarının teknolojisi olan bu ürünleri banyo ve tuvaletlerinize kolayca tesisatın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürün, ekipman ve yedek parçalarını tesisatçı Orhan Usta tarafından sağlayabilirsiniz. Ölçülerin alınmasından sonra, asma klozet, iç takımı, yükseklik ayarı için konum sabitleyici ayak, elemanı binaya sabitlemek için montaj seti, çıkış dirseği ile hızlı bir biçimde kurulumu yapılır. Sensörlü deşaj kumandası, sensörler, şamandıra, iç takım, yedek parça ve akıllı kumanda kapağı gibi ayrıntılar ile montajlanır. Düşünmeyin, Orhan Usta'yı Arayın!

Rezervuar-Klozet Tamir, Tesisat ve Montajı


Banyo ve tuvaletler için gömme rezervuarlar, tasarruf sağlayan çevreye dost teknolojisi ve estetik duruşuyla doğaya, kullanıcıya ve yapıya dost özellikleriyle öne çıkıyor. Gün geçtikçe daha artan kullanımıyla tesisat için uzmanlık arayışı artıyor. Tesisatlar, yaklaşık %55 su tasarrufu, %100 temizlik ve hijyen getiriyor. Banyonuza tesisatını en iyi şekilde Orhan Usta yapıyor. Piyasada bir çok marka ve modeli bulunan bu ürünlerin tamiri ve tesisat işini yapabilen nitelikli tesisatçısı çok bulunmamaktadır. İstanbul'un her bölgesine hizmet almak istiyorsanız bizi arayın!

Vitra Teknik Özellikleri


Hem banyonun alanından, hem de kullanmış olduğunuz sudan avantaj sağlayan gömme sistemlerdir. Yerden tasarrufu, ince yapıları ve alternatifli panel seçenekleriyle 8.5 cm kalınlığındaki tuğlaların arasına kolaylıkla yerleşebilir. Böylece size sadece ferah bir banyonun keyfini çıkartmak kalır. Sessizliği, gömme ürünlerin iç takımında kullanılan kaliteli malzemeler ve sağlam strafor sayesinde su dolumu sırasında ses çıkarmaz. 6 lt su sadece 50 saniyede sessizce dolar. Böylece kısa sürede birçok kez kullanılır. Kolay temizliği, ince yapıları ve alternatifli panel seçenekleriyle yer tasarrufu sağlar ve dekoratiftir. Beyaz ve mat krom kaplamalı modeller parmak izi bırakmaz, estetik duruşunu uzun süre korur. Kullanımda su tasarrufu, gömme rezervuarlar, sudan %55 tasarruf ederek %100 temizlik sağlar. Çoğunluğu 1.5 - 6 lt su dolum aralığına sahip, 2.7 lt ile tam yıkama ve 1.5 lt ile azaltılmış yıkama suyu özelliğine sahiptir. Orhan Usta gibi uzman tesisatçılar tasarından hızlı ve kolay kurulumu yapılır. İç takımları, aksesuarları ve yedek parçaları çok uygun fiyatları ile bulunabilir.

Vitra Gömme Rezervuar Yedek Parça ve İç Takımları

Piyasada bir çok rezervuar marka ve modeli bulunmaktadır. Orhan Usta, özel servis olarak hizmet verir.

Modelleri İnceleyin, Servis İçin Arayın