ORHANUSTA.COM | 35 Yıllık Kaliteli Hizmet

Orhan Usta, mesleğe başladığı ilk gündeki heyecanını, enerjisini kaybetmeden 35 yıldır hizmet vermektedir..

Orhan Usta

1980 yılından itibaren Küçükçekme'de çıraklıktan başlamış olduğu su tesisatçılığını geliştirerek devam ediyor.

Zamanın gelişen modern tasarımlarını banyolarınızda sorunsuz şekilde montajının kurulmasına yardımcı oluyor. Meydana gelen arızalarınızı en iyi şekilde tamir için İstanbul'un istediğiniz bölgesine servisini yapıyor .


 

Ben Orhan Usta, 35 yıllık su tesisatçılığı alanında vermiş olduğum hizmet ile müşterilerimin memnuniyetini kazandım. Eski sistemlerin yanısıra yeni sistem olan ''gömme rezervuarlar'' üzerine kendimi geliştirdim. Şimdilerde müşterilerim için İstanbul'un ( Avcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Yeşilköy, Florya, Etiler vs.) tüm bölgelerine hizmet sunmaktayım.

Nedir Gömme Rezervular veya Klozetler? Gömme rezervuarlar zamanla sudaki kireç, oluşan tortular, gömme rezervuar iç takımlarının imal edildiği plastik malzeme ve contaların eskimesi, yıpranması nedeni ile su kaçırmaya başlarlar. Su kaçırmanın dışında mekanik arızaları sebebi ile bozulurlar. Bu konuda tecrübeniz yoksa tecrübeli bir tesisatçıdan yardım almanızı tavsiye ederiz. Aşağıda detaylı olarak gömme rezervuarın nasıl söküleceği ve tamirikonusunda görsel bir anlatım yapmamıza rağmen karşılaşılabilecek planlanmayan sorunlar yaşayabilir ve tesisatçıya ihtiyacınız olabilir. Buna rağmen yine rezervuar iç takım değişimini kendiniz yapmak isterseniz tüm sorumluluğun sizde olduğunu hatırlatmak isteriz.


Orhan Usta,
Kaliteli hizmet,
en uygun fiyat

En Uygun Fiyat


Gömme rezervuar için en uygun fiyat ile servis alın.

Kaliteli Hizmet


Müşterilerimizin tesisat, tamir gibi sorunlarını kaliteli şekilde çözüyoruz.

Yüksek Kalite


Ürünlerimizde en iyi ve yüksek kaliteli olanları tercih ediyoruz.

Çözüm


Rezervuar, klozet tamiri, tesisatı ve montajını bizimle çözüme kavuşturun.