parallax background

Gömme Rezervuarlar


SU KAÇIRIYOR, BOZUK VE TAMİR GEREKLİ DİYORSANIZ, SERVİS İÇİN ARAYIN!

Gömme rezervuarlar, artık zamanımızda bütün banyo ve tuvaletler artık bu şekilde yapılıyor. Banyo ve tuvalet planlaması yapılarak, Orhan Usta Montaj Servisinin ekibiyle her zorluk için doğru çözüme sahip olacaksınız. Sistemin özellikleri sayesinde kaynaksız, tek parça gövdeye sahip, sızıntıya karşı güvenli, yedek parça bulunabilirliği, yüksek su verimliliği ve tasarrufu sağlayabilirsiniz. Rezervuar, klozet tamiri, montajı ve arızası ile ilgili tüm konulara en iyi hizmeti almak istiyorsanız arayın..
Alçıpan gibi tüm duvar uygulamalarında tesisat yapılabilir. Yeni inşaat veya tadilat yapılacak daire banyo ve tuvaletlerinin alçıpan duvarları için akla gelebilecek tüm arızalar Orhan Usta'nın montaj elemanlarıyla çözülebilir. Aşırı derecede güçlü, ağırlık taşıyan yapıda ve akıllıca tasarlanmış, sonsuz montaj seçeneği olan bu elemanlar yarı veya tam yükseklikteki duvar önü montajlarında ve bölmelerde kullanılabilir.


ŞIK BANYO, TUVALETLERİNİZ İÇİN TESİSAT VE MONTAJ SERVİSİ ARIYORSANIZ, BİZE ULAŞIN!


Montajı Nasıl Yapılır?


Bugunün ve yarının teknolojisi olan bu ürünleri banyo ve tuvaletlerinize kolayca tesisatın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürün, ekipman ve yedek parçalarını tesisatçı Orhan Usta tarafından sağlayabilirsiniz. Ölçülerin alınmasından sonra, asma klozet, iç takımı, yükseklik ayarı için konum sabitleyici ayak, elemanı binaya sabitlemek için montaj seti, çıkış dirseği ile hızlı bir biçimde kurulumu yapılır. Sensörlü deşaj kumandası, sensörler, şamandıra, iç takım, yedek parça ve akıllı kumanda kapağı gibi ayrıntılar ile montajlanır. Düşünmeyin, Orhan Usta'yı Arayın!

Banyo ve Tuvalet Tesisatı


Banyo ve tuvaletler için gömme rezervuarlar, tasarruf sağlayan çevreye dost teknolojisi ve estetik duruşuyla doğaya, kullanıcıya ve yapıya dost özellikleriyle öne çıkıyor. Gün geçtikçe daha artan kullanımıyla tesisat için uzmanlık arayışı artıyor. Tesisatlar, yaklaşık %55 su tasarrufu, %100 temizlik ve hijyen getiriyor. Banyonuza tesisatını en iyi şekilde Orhan Usta yapıyor. Piyasada bir çok marka ve modeli bulunan bu ürünlerin tamiri ve tesisat işini yapabilen nitelikli tesisatçısı çok bulunmamaktadır. İstanbul'un her bölgesine hizmet almak istiyorsanız bizi arayın!

Gömme Rezervularların Teknik Özellikleri ve Avantajları


Hem banyonun alanından, hem de kullanmış olduğunuz sudan avantaj sağlayan gömme sistemlerdir. Yerden tasarrufu, ince yapıları ve alternatifli panel seçenekleriyle 8.5 cm kalınlığındaki tuğlaların arasına kolaylıkla yerleşebilir. Böylece size sadece ferah bir banyonun keyfini çıkartmak kalır. Sessizliği, gömme ürünlerin iç takımında kullanılan kaliteli malzemeler ve sağlam strafor sayesinde su dolumu sırasında ses çıkarmaz. 6 lt su sadece 50 saniyede sessizce dolar. Böylece kısa sürede birçok kez kullanılır. Kolay temizliği, ince yapıları ve alternatifli panel seçenekleriyle yer tasarrufu sağlar ve dekoratiftir. Beyaz ve mat krom kaplamalı modeller parmak izi bırakmaz, estetik duruşunu uzun süre korur. Kullanımda su tasarrufu, gömme rezervuarlar, sudan %55 tasarruf ederek %100 temizlik sağlar. Çoğunluğu 1.5 - 6 lt su dolum aralığına sahip, 2.7 lt ile tam yıkama ve 1.5 lt ile azaltılmış yıkama suyu özelliğine sahiptir. Orhan Usta gibi uzman tesisatçılar tasarından hızlı ve kolay kurulumu yapılır. İç takımları, aksesuarları ve yedek parçaları çok uygun fiyatları ile bulunabilir.

REZERVUAR MARKALARI VE MODELLERİ

Piyasada bir çok rezervuar marka ve modeli bulunmaktadır. Orhan Usta, özel servis olarak hizmet verir.

Modelleri İnceleyin, Servis İçin Arayın

Vitra Gömme Rezervuar

Metal Ayaklı Set, 3/6 Litre, Aksesuar, Tesisat.

ECA Gömme Klozet ve Rezervuarlar

ECA Gömme Klozet Montaj Tesisat ve Malzemeler

Geberit Sigma 8 cm Gövde Alaturka

Rezervuar elemanı taşımayacağı için her türlü duvarda kullanılır..

Creavit
Asma

Mükemmel tasarım ve kullanım. Creavit özel servisi.


Sanica
Gömme Klozet

Sanica, banyo. boru, rezervuar, ısı, klozet montaj ve özel servisi

KALE
Gömme Rezervuar

Kale,
Özel Servis.

ECE
Klozet

Tamir
Montaj.

Japar
Rezervuar, Klozet

Japar,
Özel Servisi.


Gömme Rezervuar Montaj Servisi


Piyasada bir çok rezervuar marka ve modeli bulunmaktadır. Orhan Usta, özel servis olarak hizmet verir.

Gömme Rezervuar-Klozet tamir, montaj ve tesisatını İstanbul'un tüm bölgelerine en uygun fiyatları uygulayarak yapıyoruz. Vitra, Serel, ECE, ECA, Kale, Sanica, Creavit, Geberit, Japar, Coherre ve Siamp gibi markaların özel servisi olarak hizmet vermekteyiz..

Asma Rezervuar Nasıl Bir Üründür


Çok kısa sürede montajı yapılan, modern, şık ve uzun ömürlü bir üründür. Ayrıntılı bilgi için arayın!

Montaj çok kir ve ses çıkarmadan, kısa sürede tamamlanır. Modüller sistem genellikle temel yapıya zarar vermeden mevcut su tesisatına ve gider borularına bağlanabilir. Montaj Orhan Usta tarafından, çok kir ve ses çıkarmadan, birkaç saat içinde yapılabilir.

Gömme Rezervuar İç Takımı ve Yedek Parçaları


İç Takımı: Doldurma Grubu; Gömme rezervuarlarımızda kullanılan özel doldurma grubu sızdırmazlık testi yapılmıştır ve 100.000 kez kullanıma uygundur. Ayrıca doldurma grubunda bulunan filitreler sayesinde de tıkanma riski de ortadan kaldırılmıştır. Bu sayede ürünler daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü kullanıma olanak sağlar. Metal Ayak; Ayarlanabilir metal ayaklar sayesinde montaj sırasında ürünün zeminden yüksekliği kolayca ayarlanır. Boşaltma Grubu; Kullanılan özel boşaltma sistemi ile 1,5 lt ve 9 lt arasında ayarlanarak çalışabilmektedir. Boşaltma grubunda olduğu gibi sızdırmazlık testi yapılmıştır ve 100.000 kez kullanıma uygundur.Yedek parçaları: Gövde Straforu; Bu strafor sayesinde sistemde terleme engellenerek ses izolasyonu sağlanır. Ara Musluk; Gövde içerisinde bulunan ara musluk sayesinde, rezervuara su gelişini engellenebilir ve ürüne servis amaçlı müdahale edildiğinde parçaların rahatça değiştirilebilmesi imkanı sağlanır. Kumanda Paneli; Kumanda paneli rezervuarı çalıştıran parçadır. Duvar içinde kalan rezervuara kolaylıkla müdahale edilmesini sağlar ve aynı zamanda sıva altındaki iç aksamları kapatarak banyolara estetik bir görünüm kazandırır. Panel Açıklığı; Gövdede bulunan panel açıklığı, ürün içine müdahale edilebilmesine imkan veren; doldurma-boşaltma gurubu gibi parçaların çıkartılıp bakım yapılabileceği şekilde optimum açıklıkta tasarlanmıştır. Servis hizmeti için bu açıklığın ölçüsü son derece önemlidir. Panel açıklığının olabildiğince dar olması ürünün estetik görünümüne, geniş olması ise gövde içinde rahatlıkla müdahale edilmesine katkı sağlar.