Gömme Rezervuar-Klozet Nedir, Modelleri ve Tamiri

Gömme Rezervuar Nedir:Tuğla ve alçıpan duvarlara uygun olarak tasarlanan gömme rezervuarlar; model, renk ve materyal çeşitleriyle farklı banyo tarzları ile uyum sağlıyor. Tüm serilerdeki gömme rezervuarlar, farklı kumanda panelleri ile birlikte kullanılabiliyor. Mekanik, fotoselli ve pnömatik kontrollü gömme rezervuar paneller, tuğla ve alçıpan duvarlara özel çözümler sunuyor. Kumanda panelleri, adaptörler ve ekipmanların yedek parça ve tamiri için bizi arayın!


Tamir, Tesisat ve Montaj hizmetlerimizi, İstanbul, Anadolu Yakasında, Bakırköy, Halkalı, Küçükçekmece, İkitelli, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Bahçeşehir, Başakşehir, Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya, Ataköy bölgelerinde yapmaktayız. Anadolu Yakasında, Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar ve diğer bölgelere hizmet vermekteyiz. Gömme veya asma diye geçen Vitra, Serel, ECE, ECA, Kale, Sanica, Creavit, Geberit, Japar, Coherre ve Siamp gibi markaların montaj ve tesisatlarını özel olarak yerine getirmekteyiz.


Orhan Usta, uzun yıllar su tesisatçılığı, banyo tamiri konusunda bir çok markanın hizmetini vermiş ve tecrübeli bir ekip kurmuştur. Vermekte olduğu bu hizmetinde amacı sorunun kesin çözümü olmuştur.

Gömme Rezervuar Değişim Kiti

Üniversal Değişim Kiti:Bir yenilik daha! Gömme Rezervuarlarınız için değişim kiti. Dış koruma özellikli butonm, 304 Paslanmaz çelik gövde, küçük ve büyük butonlara uyumlu, toplu kullanım alanları için uygun üründür.


Uzun, ömürlü, kolay montaj ve tüm marka gömme rezervuarlara uyumludur.


8 ve 12 cm rezervuarlara uyumludur.

 

Tamir ve Montaj

Gömme Rezervuar-Klozet tamir, montaj ve tesisatını İstanbul'un tüm bölgelerine en uygun fiyatları uygulayarak yapıyoruz. Vitra, Serel, ECE, ECA, Kale, Sanica, Creavit, Geberit, Japar, Coherre ve Siamp gibi markaların özel servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ürünlerin fiyatları, iç takım, yedek parça fiyatları, servis ve montaj fiyatlarının en uygunu için iletişime geçebilirsiniz. Asma klozet modellerinin, iç takımları, yedek parçalarının temini Orhan Usta tarafından yapılmaktadır. Tamir işlemleri en uygun fiyatlarla servis edilir. Yazmış olduğumuz tüm markaların dışında hizmetleriniz için bizi arayın!

Banyolarınız Gömme Klozet ve Rezervuarlar ile Daha Şık!


Daha şık, rahat ve kullanışlı banyolar istiyorsanız, gömme ve asma rezervuarlar sizin için biçilmiş kaftandır. Ölçüleri, modelleri, markaları ve fiyatlarını bizden öğrenin. Sorunları, su kaçırıyor, nasıl sökülür, nasıl takılır, montajı nasıl yapılır gibi sıralanarak gider. Şamandıra ayarı, taharet musluğu nasıl takılır, iç takım nasıl montajlanır, bir çok sorun ile karşılaşan insanların çözümü olduk! Banyo tesisat sorunlarının çözümü için bizi arayın!

gomme-rezervuar-klozet-01
Gömme Rezervuar-Klozet | Montaj ve Tamir | Vitra- ORHAN USTA
klozet-modelleri
Gömme Rezervuar-Klozet | Montaj ve Tamir | Vitra- ORHAN USTA
rezervuar-modelleri
Gömme Rezervuar-Klozet | Montaj ve Tamir | Vitra- ORHAN USTA
gomme-rezervuar-degisim-kiti-99
Gömme Rezervuar-Klozet | Montaj ve Tamir | Vitra- ORHAN USTA
BANYO TAMİR VE TESİSAT İŞLERİ

Orhan Usta, 35 yıldır banyo, su ve diğer tüm tesisat, tamir işlerinde en iyi hizmeti vermiştir. Yeni nesil teknolojileri takip ederek gömme, asma banyo ürünlerinin tamir ve montaj servisini yapmaktayız.


Daha Fazlası
NEREYE SERVİS VERİYORUZ

İstanbul'un tüm bölgelerine özel servisimiz vardır. Kaliteli hizmet için bizi tercih edin.


Hizmetlerimizi İnceleyin
MARKALAR

Vitra, Serel, ECE, ECA, Kale, Sanica, Creavit, Geberit, Japar, Coherre ve Siamp özel servisi.


Bizi Arayın
ASMA KLOZET MONTAJ VE SERVİSİ

Asma klozet, montajı, iç takımı ve yedek parçalarının satışını en uygun fiyatları uygulayarak yapıyoruz. Sağlıklı, hızlı ve en uygun yoldan banyolarınızın tesisatını yapıyoruz. Sıva öncesi ve sonrası yapılacak işlemleri en uygun şekilde uyguluyoruz. Orhan Usta işinin uzmanlığı ile size hızlı çözümler üretiyor. Müşterilerimizin banyo, tuvalet yüzey uygunluğunu hesaplayarak fayda/maliyet fiyatlarını en avantajlı haliyle sunarız. Orhan Usta montaj sistemleri ile, her sorun için doğru çözüme sahip olacaksınız. Orhan Usta, tuğla ve alçıpan duvarlara sahip banyolarda sayısız gömme rezervuar montajı yapılmıştır. Bu ürünün tüm ayrıntıları ustalıkla tamamlanmış ve milyonlarca kez kanıtlanmıştır. Tüm banyo, tuvalet çözümleriniz de her zaman iyi bir çözüm için Orhan Usta'yı arayın!

Asma Klozet Montajı
ASMA REZERVUAR ÖLÇÜLERİ VE YEDEK PARÇA

Asma Rezervuar, farklı yapıların duvarlarına farklı ölçülerde uygulanabilir. Montajın yapılacağı banyo tuvaletler için gerekli olan ölçülerin saptanmasıyla tesisat yapılır. Az sesli desarj valfi gibi tüm ekipman ve yedek parçalar tüm modellerde bulunmaktadır. Yedek parça bulunabilirlik garantisi olan markalarda sistemin kullanımı uzun ömürlü olmaktadır. Geberit gibi markaların fonksiyonle parçalara 25 yıl gibi vermiş olduğu garantiler vardır. Marka seçiminde danışabilirsiniz. Tek ve çift kademeli ve start/stop deşarj sistemlerine sahip kumanda kapakları ile sunulan ürünler su tasarrufu yönünden oldukça avantaj sağlar. Banyo ve tuvaletlerinizde kullanacağınız ürünlerin, tüm deşarj valflerinde deşarj hacmi ayarlanabilir, bu da etkin su kullanımı için kolaylık sağlar

Asma Rezervuar Arayın